Спальний мішок Terra Incognita Polus 400
Відео 2Фото 12 |
Terra Incognita Polus 400 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Polus 400
Спальний мішок Terra Incognita Polus 400, олива 4823081506744 | 3 100 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Polus 400 олива (4823081506744) 48230815067 | 3 100 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Polus 400 центральна застібка Темно-оливков | 3 100 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Polus 400 (хакі) 4823081506737 | 3 100 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Polus 400 центральна застібка Хакі (4823081 | 3 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →