Спальний мішок Deuter Astro 250 L
Deuter Astro 250 L легкийпух |
|
Виконаний у зеленому кольорі спальник-кокон торгової марки Deuter належить до просунутих рішень. Це подовжена версія універсальної моделі Astro 250: її загальні розміри складають 220x80x52 см, що буде оптимальним вибором для високих користувачів зростанням близько 2 метрів. Спальний мішок Deuter Astro 250 L поєднує відносно легкий вага (920 грам) і якісну теплоізоляцію, оскільки в ролі утеплювача тут використовується гусячий пух (300 г).
Разом з іншими теплоізоляційними особливостями, а саме герметичним капюшоном, еластичними швами і тепловим валиком, комфортний нічліг буде забезпечений при температурних режимах від 6 до 10 °C вище нуля. А переохолодження в екстремальних умовах вдасться уникнути при похолоданні аж до -10 °C. Пуховий наповнювач знаходиться між синтетичними матеріалами — нейлоновим зовнішнім і поліестеровим внутрішнім. Із приємних бонусів оснащення варто виділити внутрішній кишеню, відділення для подушки і светонакаплівающіе петлі бігунків. Використовувати кокон рекомендується для трекінгу і більш складних експедицій в демісезонний період.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Astro 250 L
Усі ціни 8 →Спальник Deuter Astro 250 L (2006) spring левый 3711117 2006 1 | 8 280 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 250 L колір 2006 spring лівий 3711117 2006 1 | 8 280 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 250 (spring, лівий) 3711017 2006 1 | 7 680 грн. |
Спальник Deuter Astro 250 L L лівий Spring Green (1052-3711117 2006 1) | 8 280 грн. |