Гриль-сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1956 28 см чорний
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1956 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1956 28 см чорний
Усі ціни 7 →Berlinger Haus BH-1956 | 1 635 грн. |
Сковорода гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1956 28 см | 1 793 грн. |
Сковорода-гриль 28*4.1 см Berlinger Haus Granit Diamond Line з мармуровим | 1 499 грн. |
Сковорода гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1956 28 см | 2 151 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1956 | 1 497 грн. |
Сковорода гриль Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1956 28 см | 1 707 грн. |
Сковорода гриль 28 см Berlinger Haus Granit Diamond Line (1956BH) | 1 578 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →