Гриль-сковорідка Fissman Milano 14275 28 см чорний
Фото 5 |
Fissman Milano 14275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Milano 14275 28 см чорний
Усі ціни 8 →Сковорода Fissman Milano 28x4.5 см (14275) | 1 715 грн. |
Сковорода Fissman Milano 28x4.5 см (14275) | 1 715 грн. |
Пательня-гриль Fissman Milano 28см (14275) | 1 752 грн. |
Сковорода-гриль Fissman MILANO 28x4,5 см 14275 | 1 844 грн. |
Сковорода-гриль Fissman Milano 28см (14275) | 1 752 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →