Ківш TVS Natura BS479182910001
Фото 6 |
TVS Natura BS479182910001 1.7 л2.6 л |
|
5-шарове антипригарне покриття, посилене мінеральними частинками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Natura BS479182910001
Усі ціни 9 →Ковш TVS Natura Induction 1,7 л (BS479182910001) BS479182910001 | 1 128 грн. |
Ківш TVS Natura Induction 1,7 л (BS479182910001) BS479182910001 | 1 011 грн. |
TVS Ківш TVS Natura Induction 1,7 л (BS479182910001) BS479182910001 | 1 011 грн. |
TVS BS479182910001 | 1 108 грн. |
Ковш TVS Natura Induction 18 см, 1,7 л | 1 109 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації TVS Natura BS479182910001
Ціни на TVS Natura BS479182910001 |
---|---|---|---|---|
TVS Natura BS479182910001 | від 1 004 грн. | 9 пропозицій | ||
TVS Natura BS479202910001 | від 2 339 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →