Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
Відео 5Фото 10 |
Umarex Walther CP99 |
|
Копія бойового пістолета Walther CP99
Цей пневматичний газобалонний пістолет оснащений сталевим нарізним стволом калібру 4,5 мм довжиною 85 мм Початкова швидкість кулі на дульнев зрізі на свіжому балончику становить - 110 м/c. У пістолеті використовуються стандартні для пістолетів цього виробника металеві магазини револьверного типу на 8 зарядів. Задня частина рукоятки у цій моделі змінна, що дозволяє підганяти індивідуально рукоятку під руку стрілка. Важить пістолет 740 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Walther CP99
Усі ціни 16 →Umarex Walther CP99 | 6 512 грн. |
Umarex Walther CP99 | 5 820 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther CP99, Pellet 4,5 мм (412.00.00) | 6 512 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00) | 6 240 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Walther CP99 (412.00.00) 412.00.00 | 5 910 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →