Газовий котел Vaillant atmoVIT VK INT 484/1-5 48.9 кВт
49 162 грн. Купити! Газовий котел Vaillant VK INT 484/1-5 atmo VIT 00006442Aria-katalog.kiev.uaНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Vaillant atmoVIT VK INT 484/1-5 48.9 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:48.9 кВт, площа ~ 367 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Коди типових помилок у газових котлах VaillantРозшифровка кодів помилок, які з'являються на екранах найпопулярніших газових котлів Vaillant
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики atmoVIT VK INT 484/1-5
|
Коди типових помилок у газових котлах VaillantРозшифровка кодів помилок, які з'являються на екранах найпопулярніших газових котлів Vaillant
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
19 листопада 2018, 12:07
Регулятор температуры отопления не работает! Как исправить? #
Отломился кусочек пластика, внутри регулятора
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Vaillant atmoVIT VK INT 484/1-5
Ціни на Vaillant atmoVIT VK INT 484/1-5 |
---|---|---|---|---|
Vaillant atmoVIT VK INT 414/1-5 41 кВт | від 45 684 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant atmoVIT VK INT 484/1-5 48.9 кВт | від 49 162 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant atmoVIT VK INT 564/1-5 56 кВт | від 51 794 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →