Приціл Vector Optics Matiz 2-7x32 VOW-MOA (SCOM-33)
Фото 13 |
Vector Optics Matiz 2-7x32 VOW-MOA
Тип:оптичний
Кратність збільшення:2 – 7 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 100 м:14 – 4 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:280 мм
Всі характеристики
Характеристики Matiz 2-7x32 VOW-MOA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Matiz 2-7x32 VOW-MOA
SCOM-33 Приціл оптичний Vector Optics Matiz 2-7x32 (25,4 мм) MOA SFP | 3 960 грн. |
Прицел оптический Vector Optics Matiz 2-7x32 MOA 1" SFP SCOM-33 | 4 059 грн. |
Оптический прицел Vector Optics Matiz 2-7x32 (25,4 мм) MOA SFP (SCOM-33) S | 4 059 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Matiz 2-7x32 (25,4 мм) MOA SFP (SCOM-33) SCO | 4 059 грн. |
Vector Optics Оптичний приціл Vector Optics Matiz 2-7x32 (25,4 мм) MOA SFP | 4 059 грн. |