Духова шафа VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X
Фото 11 |
VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X
Усі ціни 15 →Ventolux Ventolux Bristol 6 MT (BK/X) | 8 999 грн. |
VENTOLUX BRISTOL 6 MT (BK/X) | 8 999 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux BRISTOL 6 MT (BK/X) | 8 999 грн. |
VENTOLUX BRISTOL 6 MT (BK/X) | 8 954 грн. |
VENTOLUX BRISTOL 6 MT (BK/X) | 8 159 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X
Ціни на VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Bristol 6 MT WH | від 8 699 грн. | 21 пропозиція | ||
VENTOLUX Bristol 6 MT BK/X | від 8 159 грн. | 15 пропозицій | ||
VENTOLUX Bristol 6 MT BK | від 8 399 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →