Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Тример для бороди VGR V-059

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-059
Відео 5Фото 5
VGR V-059
Колір
Основне призначеннятример для бороди
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт.
Характеристики
Ширина ножа40 мм
Кількість швидкостей3 шт.
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Ємність акумулятора1000 мАгод
Час роботи150 хв
Час зарядки3 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіфірмовий
Робота в мережі 110 / 230 В
Інше
Дисплей
Матеріал корпусапластик
Вага131 г
Офіційний сайтvgrindia.in
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-059

Усі ціни 34 →

Машинка для стрижки VGR V-059 професійна бездротова

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
620 грн.

VGR Тример VGR V-059 6 насадок, LED display

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
499 грн.

Тример VGR V-059, 6 насадок, LED display

Маркетплейс: Rozetka.ua  Good&Fest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-059, бездротова електробритва, машинка для стрижки для дому

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
548 грн.

Бездротова машинка для стрижки волосся VGR V-059 USB 6 насадок чорний (RZN-23101272)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
521 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-059

Відеоогляди