Машинка для стрижки VGR V-925
Відео 1Фото 4 |
VGR V-925 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-925
Усі ціни 44 →Машинка для стрижки волосся акумуляторна VGR V-925 для стрижки бездротовий | 630 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-925 тример для догляду за волоссям, Чорний | 695 грн. |
Машинка для стрижки волосся акумуляторний бездротовий VGR V-925 тример на | 685 грн. |
Набір для стрижки VGR V-925 машинка для стрижки VGR чорна | 686 грн. |
Бездротова машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-925 | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →