Лампочка Videx A60e 8W 3000K E27 (VL-A60e-08273)
Videx A60e 8W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A60e 8W 3000K E27
Усі ціни 12 →Світлодіодна лампа LED Videx A60e 8W E27 3000K (VL-A60e-08273) | 67 грн. |
Світлодіодна лампа Videx A60 8W-E27-3000K VL-A60e-08273 | 60 грн. |
Лампочка VIDEX A60e 8W E27 3000K 220V (VL-A60e-08273) VL-A60e-08273 | 133 грн. |
Лампа LED A60e E27 8Вт 800Лм 3000К, VL-A60e-08273, 23805, Videx | 67 грн. |
Лампа LED VIDEX E-Series A60e 8W E27 3000K 220V (VL-A60e-08273) | 60 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →