Лампочка Videx G45 7W 4100K E14 (VL-G45-07144)
Фото 3 |
Videx G45 7W 4100K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx G45 7W 4100K E14
Усі ціни 8 →Лампочка Videx G45 7W E14 4100K 220V (VL-G45-07144) VL-G45-07144 | 178 грн. |
Лампа G45 E14 7Вт 700Лм 4100К, VL-G45-07144, 24008, Videx | 122 грн. |
Лампочка Videx G45 7W E14 4100K 220V (VL-G45-07144) | 202 грн. |
Світлодіодна лампа VIDEX PREMIUM G45 7W E14 4100K (VL-G45-07144) | 119 грн. |
Лампочка Videx G45 7W E14 4100K 220V (VL-G45-07144) | 176 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Videx G45 7W 4100K E14
Ціни на Videx G45 7W 4100K E14 |
---|---|---|---|---|
Videx G45 6W 3000K E14 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx G45 6W 4100K E14 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx G45 7W 4100K E14 | від 119 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →