Лампочка Osram LED Value A75 10.5W 2700K E27
Osram LED Value A75 10.5W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value A75 10.5W 2700K E27
Усі ціни 12 →Osram Osram 4052899971028 | 69 грн. |
OSRAM LED VALUE A75 10,5W 1055Lm 2700К E27 (4052899971028) | 69 грн. |
Лампа светодиодная OSRAM LED VALUE A75 11,5W 1055Lm 2700К E27 405289997102 | 131 грн. |
Лампа світлодіодна Osram LED VALUE Е27 10.5-75W 2700K 220V A75 (4052899971 | 69 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →