Лампочка Videx Filament G95FASD 5W 2200K E27 (VL-G95FASD-05272)
Videx Filament G95FASD 5W 2200K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx Filament G95FASD 5W 2200K E27
Усі ціни 9 →Лампа LED Videx Filament 5 W E27 2200 K дімерна бронза (VL-G95FASD-05272) | 269 грн. |
Світлодіодна лампа Videx Filament G95 dimm 5W-E27-2200K VL-G95FASD-05272 | 269 грн. |
Лампочка Videx Filament G95FASD 5W E27 2200K 220V (VL-G95FASD-05272) VL-G9 | 289 грн. |
Лампочка Videx Filament G95FASD 5W E27 2200K 220V (VL-G95FASD-05272) VL-G9 | 270 грн. |
Videx Лампочка Videx Filament G95FASD 5W E27 2200K 220V (VL-G95FASD-05272) | 255 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →