Лампочка Videx Filament G95FGD 4W 2100K E27 (VL-G95FGD-04272)
Videx Filament G95FGD 4W 2100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx Filament G95FGD 4W 2100K E27
Усі ціни 11 →Лампа LED VIDEX FIL G95FG 4W E27 2100K 24864 | 361 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx Filament G95FGD 4W E27 2100K дімерна графіт ( | 361 грн. |
Світлодіодна лампа Videx Filament G95 4W-E27-2100K VL-G95FGD-04272 | 361 грн. |
Лампочка Videx Filament G95FGD 4W E27 2100K 220V (VL-G95FGD-04272) VL-G95F | 360 грн. |
Лампочка Videx Filament G95FGD 4W E27 2100K 220V (VL-G95FGD-04272) VL-G95F | 362 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →