Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA3V-B
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA3V-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA3V-B
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA черный алюминий 3 поста (VF-BNFRA3V-B) VF-BNFRA3V-B | 657 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний алюміній 3 поста (VF-BNFRA3V-B) VF-BNFRA3V-B | 657 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорний алюміній 3 поста (VF-BNFRA3V-B) VF-BNFRA3V | 657 грн. |
Рамка чорний алюміній 3 поста вертикальна BINERA VF-BNFRA3V-B) | 532 грн. |
Рамка чорний алюміній на 3 місця вертикальна VIDEX BINERA VF-BNFRA3V-B VID | 651 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRA3V-B
Ціни на Videx VF-BNFRA3V-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA3V-B | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-CH | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-CP | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-SL | від 532 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →