Розетка Videx VF-BNSK1TF3-BG графіт
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1TF3-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1TF3-BG графіт
Усі ціни 7 →Розетка одномісна Videx Binera чорна CAT3 VF-BNSK1TF3-BG | 100 грн. |
Телефонная розетка Videx BINERA CAT3 черн (VF-BNSK1TF3-BG) VF-BNSK1TF3-BG | 161 грн. |
Розетка телефонна VIDEX Binera Чорний графіт (VF-BNSK1TF3-BG) | 100 грн. |
Розетка чорний графіт CAT3 одинарна телефону BINERA(VF-BNSK1TF3-BG) | 90 грн. |
Розетка CAT3 одинарна телефонна чорний графіт BINERA VF-BNSK1TF3-BG VIDEX | 99 грн. |
Розетка телефонна VIDEX Binera чорна (VF-BNSK1TF3-BG) | 94 грн. |
Розетка CAT3 одинарна телефонна VIDEX BINERA чорний графіт VF-BNSK1TF3-BG | 100 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK1TF3-BG
Ціни на Videx VF-BNSK1TF3-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1TF3-CR бежевий | від 76 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1TF3-W білий | від 77 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1TF3-BG графіт | від 90 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1TF3-SS сріблястий | від 90 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →