Вимикач Videx VF-BNDB1-W
Фото 6 |
Videx VF-BNDB1-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNDB1-W
Усі ціни 7 →Кнопка звонка Videx BINERA 1кл белая (VF-BNDB1-W) VF-BNDB1-W | 103 грн. |
Кнопка дзвінка біла 1кл BINERA(VF-BNDB1-W) | 93 грн. |
Кнопка дзвінка біла VIDEX BINERA VF-BNDB1-W | 102 грн. |
Кнопка дзвінка біла 1кл вбудована BINERA(VF-BNDB1-W) | 98 грн. |
Кнопка дзвінка VIDEX BINERA VF-BNDB1-W біла | 100 грн. |
Кнопка дзвінка Videx BINERA 1кл біла (VF-BNDB1-W) | 119 грн. |
Кнопковий вимикач дзвінка вбудований одноклавішний VIDEX BINERA білий VF-B | 103 грн. |
Модификації Videx VF-BNDB1-W
Ціни на Videx VF-BNDB1-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNDB1-CR | від 93 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-W | від 93 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-BG | від 136 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-SS | від 137 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →