Вимикач Videx VF-BNDB1-BG
Фото 5 |
Videx VF-BNDB1-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNDB1-BG
Кнопка звонка Videx BINERA 1кл черный графит (VF-BNDB1-BG) VF-BNDB1-BG | 193 грн. |
Кнопка дзвінка чорний графіт BINERA VF-BNDB1-BG VIDEX | 138 грн. |
Кнопка дзвінка чорний графіт 1кл BINERA(VF-BNDB1-BG) | 136 грн. |
Кнопка звонка VIDEX BINERA VF-BNDB1-BG черный графит | 137 грн. |
Кнопковий вимикач дзвінка вбудований одноклавішний VIDEX BINERA чорний гра | 140 грн. |
Модификації Videx VF-BNDB1-BG
Ціни на Videx VF-BNDB1-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNDB1-CR | від 93 грн. | 6 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-W | від 93 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-BG | від 136 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNDB1-SS | від 137 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →