Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA3H-B
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA3H-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA3H-B
Усі ціни 12 →Рамка тримісна горизонтальна Videx Binera чорний алюміній VF-BNFRA3H-B | 684 грн. |
Рамка Videx BINERA черный алюминий 3 поста (VF-BNFRA3H-B) VF-BNFRA3H-B | 684 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний алюміній 3 поста (VF-BNFRA3H-B) VF-BNFRA3H-B | 684 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорний алюміній 3 поста (VF-BNFRA3H-B) VF-BNFRA3H | 684 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 3 пости горизонтальна Чорна (VF-BNFRA3H-B) | 684 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA3H-B
Ціни на Videx VF-BNFRA3H-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA3H-B | від 554 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-CH | від 554 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-CP | від 554 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-SL | від 554 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →