Розетка Videx VF-BNSK2PC6-SS сріблястий
Фото 5 |
Videx VF-BNSK2PC6-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2PC6-SS сріблястий
Усі ціни 6 →Компьютерная розетка Videx BINERA CAT6+CAT6 двойная сереб (VF-BNSK2PC6-SS) | 297 грн. |
Комп'ютерна розетка Videx BINERA CAT6 + CAT6 подвійна сереб (VF-BNSK2PC6-S | 271 грн. |
Videx Комп'ютерна розетка Videx BINERA CAT6 + CAT6 подвійна сереб (VF-BNSK | 271 грн. |
Розетка 2а комп'ютерна Срібляста CAT6+CAT6 BINERA(VF-BNSK2PC6-SS), VIDEX | 264 грн. |
Подвійна комп'ютерна розетка CAT6 VIDEX BINERA VF-BNSK2PC6-SS срібляста | 265 грн. |
Розетка CAT6+CAT6 подвійна комп'ютерна VIDEX BINERA срібний шовк VF-BNSK2P | 271 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK2PC6-SS
Ціни на Videx VF-BNSK2PC6-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2PC6-CR бежевий | від 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-W білий | від 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK2PC6-BG графіт | від 227 грн. | 14 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2PC6-SS сріблястий | від 264 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →