Монітор Asus TUF Gaming VG27VQM 27 " чорний
Фото 6 |
Asus TUF Gaming VG27VQM 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG27VQM 27 " чорний
Усі ціни 6 →ASUS TUF Gaming VG27VQM27", VA, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 3000:1, 2 х HDMI, 6 кг Flick І Все для геймерівЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 9 049 грн. |
Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQM27", VA, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 3000:1, 2 х HDMI, 6 кг Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 9 397 грн. |
Монитор ASUS TUF Gaming VG27VQM | 8 781 грн. |
ASUS Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQM+ 193 грн бонус, 27", VA, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 3000:1, 18 Вт, 2 х HDMI, 1 х DisplayPort, 2 x USB 3.0, поворо... щетний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 6 кг, чорний Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 8 799 грн. |
Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQM27", VA, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 3000:1, 18 Вт, 2 х HDMI, 1 х DisplayPort, 2 x USB 3.0, поворотний екран (Pivot... ще), регулювання нахилу, регулювання по висоті, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 6 кг, чорний Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 8 799 грн. |
Asus VG27VQMТип матриці/VA|Спів COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 8 799 грн. |
Серія Asus TUF (ігрові)
від 9 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 318 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 1 221 грн.
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 9 049 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 806 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 6 957 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 790 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 13 891 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 787 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 5 691 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 2 898 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 17 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 496 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 15 062 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 781 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 10 449 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 6 890 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 9 802 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 743 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 18 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 072 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
від 7 891 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 610 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 8 265 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 7 905 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 256 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 250 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 8 961 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 399 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR