Монітор AOC C27G2ZU 27 " чорний
Відео 9Фото 4 |
Добротний геймерський монітор FullHD-роздільної здатності з вигнутим тонкорамочним 27-дюймовим екраном (16: 9), вражаюче високою частотою оновлення, поліпшеним колірним охопленням, ергономічною підставкою і стереодинаміками (2х2 Вт). Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на вимогливих користувачів і початківців кіберспортсменів.
Крім значної площі екрану (розмір екрану 598х336 мм), варто відзначити вигин з радіусом 1800 мм і переконливо великий Піксель з кроком 0,311 мм.Остання обставина дозволяє без дискомфорту збільшити відстань до екрану, що зменшує хронічне напруження очних м'язів, знижуючи стомлюваність зору. В основі конструкції монітора AOC C27G2ZU лежить восьмибітна VA-матриця з роздільною здатністю 1920х1080 і Flicker-Free WLED-підсвічуванням.
Вона демонструє швидкий відгук (4 мс GtG), поліпшену статичну контрастність (3000:1), забезпечує розширений колірний обхват 120% sRGB для точної передачі тонких колірних переходів. Повноцінна підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium в зв'язці з високою частотою оновлення екрану 240 Гц гарантує підвищену плавність відображення динамічних ігрових сцен без артефактів і змазування. Монітор оснащений вбудованим 4-портовим USB-хабом і стильною знімною підставкою з можливістю зміни висоти і кута нахилу екрану. Для підключення передбачені два порти HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2.
Купити AOC C27G2ZU 27 " чорний
Усі ціни 49 →Монітор AOC C27G2ZU/BK | 9 399 грн. |
TFT 27" AOC C27G2ZU/BK, VA, 240Гц, изогнутый, DP, HDMI x 2, USB hub, HAS, | 10 747 грн. |
AOC C27G2ZU/BK | 9 110 грн. |
Монітор Aoc C27G2ZU / Bk | 10 535 грн. |
РК монітор Aoc C27G2ZU/BK | 10 635 грн. |
Класний монітор - з гарною матрицею, можна комфортно дивитися фільми і лазити в нет, немає відблисків, немає мерехтіння і очі особливо не втомлюються при тривалій роботі з монітором. Діагональ 27 дюймів - те, що треба. Чи не кривий. Гарний. Поки що подобається все) Передача кольору Немає проблем. Эдик: користуюся AOC C27G2ZU кілька місяців |