Монітор Viewsonic VX2418-P-MHD 24 " чорний
Відео 3Фото 12 |
Viewsonic VX2418-P-MHD 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія Viewsonic VX (мультимедійні)Порівняти в таблиці →
від 9 150 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 8 480 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 5 727 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 947 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 289 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 667 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 5 638 грн.
23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 10 292 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, динаміки
від 4 877 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 17 920 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 10 447 грн.
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 16 400 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 14 487 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, динаміки, HDR
від 12 562 грн.
31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 7 175 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 14 120 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync
від 9 840 грн.
32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 15 090 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 905 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 6 806 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
Відеоогляди
ViewSonic VX2418-P-MHD Monitor Review (My New Monitor)
7 березня 202224 239 переглядів
Unboxing the VX2418-P-mhd 24” Full HD LED Backlit Display
16 липня 202156 918 переглядів
TheGeekChurch Review Viewsonic VX2418-P-MHD 24-inch Gaming Display
1 серпня 20217 326 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 5 009 грн.
23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 4 769 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 432 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible