Пральна машина ViLgrand V145-2570 білий
ViLgrand V145-2570 2020 рікнапівавтомат |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand V145-2570 білий
Усі ціни 21 →Пральна машина ViLgrand V145-2570 Blue | 3 024 грн. |
Пральна машина ViLgrand V145-2570 Blue | 3 358 грн. |
Стиральная машина ViLgrand V145-2570 Red | 3 356 грн. |
Џральна машина напґватомат ViLgrand v145-2570 Red | 3 323 грн. |
ViLgrand V 145-2570 Red V145-2570Red | 3 499 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →