Пральна машина ViLgrand V103-10K білий
ViLgrand V103-10K |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand V103-10K білий
Усі ціни 21 →Пральна машина Vilgrand V103-10К | 3 600 грн. |
Пральна машина ViLgrand V103-10К | 3 456 грн. |
Пральна машина напівавтомат ViLgrand V103-10К | 3 766 грн. |
Стиральная машина ViLgrand V103-10K | 3 819 грн. |
V103-10К Стиральная машина ViLgrand | 4 822 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →