Ванна Villeroy & Boch Targa Style 180x80 см (UBA180FRA2V-01)
Villeroy & Boch Targa Style 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Targa Style 180x80 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Villeroy & Boch Targa Style 180x80 UBA180FRA2V-01 | 13 100 грн. |
Ванна Villeroy&Boch TARGA STYLE 180x80 см (UBA180FRA2V-01) UBA180FRA2V | 19 560 грн. |
Акрилова ванна Villeroy & Boch Targa Style (UBA180FRA2V-01) UBA180FRA2V-01 | 15 150 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch TARGA STYLE ванна 180*80см (UBA180FRA2V-01) | 14 472 грн. |
Ванна акрилова VILLEROY&BOCH TARGA STYLE 180х80 (UBA180FRA2V-01) | 12 784 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Targa Style
Ціни на Villeroy & Boch Targa Style |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Targa Style 170x70 см | від 13 190 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Targa Style 170x75 см | від 12 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Targa Style 180x80 см | від 12 784 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →