Ванна Villeroy & Boch Targa Style 170x70 см (UBA177FRA2V-01)
Villeroy & Boch Targa Style 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Targa Style 170x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Villeroy & Boch Targa Style 170x70 UBA177FRA2V-01 | 14 000 грн. |
Ванна Villeroy&Boch TARGA STYLE 170x70 см (UBA177FRA2V-01) UBA177FRA2V | 18 100 грн. |
Акрилова ванна Villeroy & Boch Targa Style (UBA177FRA2V-01) UBA177FRA2V-01 | 13 940 грн. |
Ванна акрилова Villeroy&Boch Targa Style Badewanne 170x70 UBA177FRA2V-01 | 14 727 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch TARGA STYLE ванна 170*70см (UBA177FRA2V-01) | 13 330 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Targa Style
Ціни на Villeroy & Boch Targa Style |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Targa Style 170x70 см | від 13 190 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Targa Style 170x75 см | від 12 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Targa Style 180x80 см | від 12 784 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →