Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив
Фото 9 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 616320R1, 616320R2, 616320R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив
Усі ціни 9 →Умивальник під стільницю 60 см VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS 616320R1 | 15 300 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 615 | 12 400 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends (61632001) | 24 681 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 615x390 61632001 | 14 240 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 615x390 61632001 | 14 596 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 616320XX — чаша з переливом
- арт. 616321XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631101 510 мм | від 12 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив | від 7 473 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм | від 14 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630001 600 мм Перелив | від 11 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 675 мм | від 11 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив | від 8 876 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →