Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 430 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 380 мм430 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 430 мм
Усі ціни 17 →Керамічна раковина Villeroy & Boch Loop & Friends CeramicPlus 514400R1 | 8 319 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends Ø430 мм 5144 | 9 040 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends 43 см (51440001) 51440001 | 11 330 грн. |
Умивальник накладний Villeroy&Boch Loop&Friends (51440001) 51440001 | 9 888 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 43 514400R1 | 18 960 грн. |
ще 12 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 514400XX — чаша з переливом
- арт. 514401XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 51480001 380 мм | від 6 704 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 51440001 430 мм | від 7 600 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →