Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A49 Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956)
Фото 3 | від 36 338 до 53 970 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A49 48
Характеристики
Vinga Wolverine A49 Wolverine A4956 |
|
Управління підсвічуванням. Кулери з RGB-підсвічуванням на верхній і передній панелі. Модель корпусу Vinga Orc.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A49 Wolverine A4956
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) | 36 696 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) I5M32G3060W.A4956 | 36 950 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) I5M32G3060W.A4956 | 36 950 грн. |
Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) i5m32g3060w.a4956 | 36 950 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) I5M32G3060W.A495 | 36 338 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) | 36 950 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) | 40 082 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) | 51 060 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4956 (I5M32G3060W.A4956) | 53 970 грн. |
Закрити
краще самі зберіть свій із цим корпусом - це досить просто гарний корпус зламалися ссд і оператива, як у іншого покупця |
відюха підходить процу по продуктивності неякісна оператива і ssd. те й інше зламалось... також материнка не дуже хороша |
Додати відгук
Рекомендуємо