Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-4076
Відео 1Фото 6 | від 37 607 до 51 482 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 55
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-4076 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-4076
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4076) Ua | 37 639 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4076) Ua | 37 639 грн. |
2E Complex Gaming (2E-4076) | 38 049 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B460/32/512F | 38 339 грн. |
2E Complex Gaming (2E-4076) | 38 049 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо