Сходи VIRASTAR Duomax 2x9 360 см (VDL029)
Фото 8 |
VIRASTAR Duomax 2x9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Duomax 2x9 360 см
Усі ціни 6 →Драбина Virastar DUOMAX VDL029 2x9 алюмінієва, 2 секції, 3.6 м | 5 568 грн. |
Сходи 2-х секційна VIRASTAR DUOMAX 2X9 (VDL029) | 5 568 грн. |
Драбина двосекційна розкладна VIRASTAR DUOMAX алюмінієва 2x9 (VDL029) | 5 568 грн. |
Драбина Virastar Duomax 2х9 (VDL029) | 5 568 грн. |
Алюминиевая двухсекционная лестница 2x9 ступеней DUOMAX VIRASTAR VDL029 | 4 499 грн. |
Алюмінієва двосекційна драбина Virastar Duomax 2x9 щаблів (VDL029) | 5 568 грн. |
Модификації VIRASTAR Duomax 2x9
Ціни на VIRASTAR Duomax 2x9 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Duomax 2x8 308 см | від 4 199 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Duomax 2x9 360 см | від 4 499 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Duomax 2x11 448 см | від 5 099 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →