Сходи VIRASTAR Triomax 3x9 530 см (VTL039)
Фото 4 |
VIRASTAR Triomax 3x9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Triomax 3x9 530 см
Усі ціни 7 →Драбина Virastar TRIOMAX VTL039 3x9 алюмінієва, 3 секції, 5,3 м | 7 188 грн. |
Алюминиевая трехсекционная лестница Virastar Triomax 3х9 VTL039 | 7 998 грн. |
Драбина 3-х секційна VIRASTAR TRIOMAX 3x9 (VTL039) | 7 188 грн. |
Драбина трисекційна розкладна VIRASTAR TRIOMAX алюмінієва 3x9 (VTL039) | 7 188 грн. |
Драбина Virastar Triomax 3х9 (VTL039) | 7 188 грн. |
Алюмінієва трисекційна драбина Virastar Triomax 3х9 щаблів (VTL039) | 6 613 грн. |
Драбина трьохсекційна алюмінієва VIRASTAR TRIOMAX 3х9 сходинок | 7 188 грн. |
Модификації VIRASTAR Triomax 3x9
Ціни на VIRASTAR Triomax 3x9 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax 3x7 420 см | від 5 316 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x8 450 см | від 5 900 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x9 530 см | від 6 613 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x10 615 см | від 7 358 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x11 645 см | від 8 490 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →