Стрем'янка VIRASTAR Step Stool 2x4 82 см (DR125ALDD4)
Фото 3 |
VIRASTAR Step Stool 2x4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VIRASTAR Step Stool 2x4
Ціни на VIRASTAR Step Stool 2x4 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Step Stool 2x2 39 см | від 890 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x3 61 см | від 1 130 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x4 82 см | від 1 756 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x5 103 см | від 1 990 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Step Stool 2x7 146 см | від 2 585 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Step Stool 2x8 167 см | від 3 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →