Сходи трансформер VIRASTAR Hercules 4x5 620 см (HR020)
Фото 4 |
VIRASTAR Hercules 4x5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Hercules 4x5 620 см
Драбина трансформер VIRASTAR Hercules 4x5 (HR020) | 10 330 грн. |
Шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR Hercules 4x5 ступеней HR020 | 9 799 грн. |
Шарнірна драбина Virastar Hercules 4 x 5 щаблів (HR020) | 10 330 грн. |
Драбина-стрем'янка шарнірна Virastar Hercules 4x5 сходинок (HR020) | 10 330 грн. |
Модификації VIRASTAR Hercules 4x5
Ціни на VIRASTAR Hercules 4x5 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Hercules 4x3 385 см | від 5 194 грн. | 2 пропозиції | ||
VIRASTAR Hercules 4x4 500 см | від 7 471 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Hercules 4x5 620 см | від 9 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →