Стрем'янка VIRASTAR Hobby 2x4 8 ступеней (WSL00007)
VIRASTAR Hobby 2x4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Hobby 2x4 8 ступеней
Драбина VIRASTAR HOBBY, 4 ступені WSL00007 | 1 794 грн. |
Стрем'янка VIRASTAR Hobby 2х4 сходинки (WSL00007) | 1 794 грн. |
Дерев`яна двостороння стрем`янка Virastar Hobby 2х4 сходинки WSL00007 | 1 995 грн. |
Деревянная двухсторонняя стремянка VIRASTAR HOBBY 2х4 ступеней WSL00007 | 1 699 грн. |
Модификації VIRASTAR Hobby 2x4
Ціни на VIRASTAR Hobby 2x4 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Hobby 2x2 4 ступеней | від 1 299 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Hobby 2x4 8 ступеней | від 1 699 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Hobby 2x5 10 ступеней | від 2 199 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Hobby 2x6 12 ступеней | від 2 699 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →