Сходи VIRASTAR Triomax Pro 3x8 580 см (TS175)
Фото 4 | 8 299 грн. Купити! Трисекційна алюмінієва драбина VIRASTAR 3X8 ступенів (TS175)Instrumenti.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
VIRASTAR Triomax Pro 3x8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VIRASTAR Triomax Pro 3x8
Ціни на VIRASTAR Triomax Pro 3x8 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax Pro 3x6 412 см | від 5 607 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x8 580 см | від 8 299 грн. | 1 пропозиція | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x9 635 см | від 10 983 грн. | 3 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x10 690 см | від 9 863 грн. | 3 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x12 859 см | від 13 596 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x14 970 см | від 20 190 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x15 1026 см | від 25 216 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →