Сходи VIRASTAR Triomax 3x7 420 см (VTL037)
Фото 12 |
VIRASTAR Triomax 3x7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Triomax 3x7 420 см
Усі ціни 7 →Драбина Virastar TRIOMAX VTL037 3x7 алюмінієва, 3 секції, 4.2 м | 6 052 грн. |
Драбина 3-х секційна VIRASTAR TRIOMAX 3x7 (VTL037) | 5 778 грн. |
Драбина трисекційна розкладна VIRASTAR TRIOMAX алюмінієва 3x7 (VTL037) | 5 778 грн. |
Драбина Virastar Triomax 3х7 (VTL037) | 5 778 грн. |
Алюминиевая трехсекционная лестница 3х7 ступеней TRIOMAX VIRASTAR VTL037 | 4 899 грн. |
Алюмінієва трисекційна драбина Virastar Triomax 3х7 щаблів (VTL037) | 5 029 грн. |
Драбина трьохсекційна алюмінієва VIRASTAR TRIOMAX 3х7 сходинок | 5 778 грн. |
Модификації VIRASTAR Triomax 3x7
Ціни на VIRASTAR Triomax 3x7 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax 3x7 420 см | від 4 899 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x8 450 см | від 5 599 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x9 530 см | від 6 099 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x10 615 см | від 6 799 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x11 645 см | від 7 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →