Сходи трансформер VIRASTAR Transformer 4x4 470 см (VTL044)
Фото 4 |
VIRASTAR Transformer 4x4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Transformer 4x4 470 см
Драбина-трансформер VIRASTAR TRANSFORMER VTL044 4*4 алюмінієва, 4.7 м | 8 298 грн. |
Багатофункціональна шарнірна драбина VIRASTAR TRANSFORMER 4x4 VTL044 | 8 298 грн. |
Багатофункціональна шарнірна драбина VIRASTAR TRANSFORMER 4х4 ступенів VTL | 7 199 грн. |
Багатофункціональна шарнірна драбина Virastar Transformer 4x4 щаблі (vtl04 | 7 539 грн. |
Модификації VIRASTAR Transformer 4x4
Ціни на VIRASTAR Transformer 4x4 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Transformer 4x3 355 см | від 6 099 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Transformer 4x4 470 см | від 7 199 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Transformer 4x5 580 см | від 8 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →