Сходи VIRASTAR T0035 354 см
VIRASTAR T0035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR T0035 354 см
Односекційна алюмінієва драбина VIRASTAR 12 ступенів (T0035) | 4 575 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR Unomax Pro алюмінієва 12 сходинок (T0035) | 4 575 грн. |
Драбина Virastar T0035 | 4 575 грн. |
Односекційна алюмінієва драбина Virastar Unomax Pro 12 сходинок T0035 | 5 028 грн. |
Односекционная алюминиевая лестница Unomax Pro VIRASTAR 12 ступеней T0035 | 4 299 грн. |
Модификації VIRASTAR T0035
Ціни на VIRASTAR T0035 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR T6020 188 см | від 1 799 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR T6025 244 см | від 2 466 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR T0030 297 см | від 3 199 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR T0035 354 см | від 4 299 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR T0040 409 см | від 5 196 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR T0045 439 см | від 5 299 грн. | 2 пропозиції | ||
VIRASTAR T0050 495 см | від 6 099 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR T10055 552 см | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR T10060 605 см | від 9 825 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →