Сходи VIRASTAR Triomax 3x11 645 см (VTL311)
Фото 4 |
VIRASTAR Triomax 3x11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Triomax 3x11 645 см
Усі ціни 6 →Драбина Virastar TRIOMAX VTL311 3x11 алюмінієва, 3 секції, 6,45 м | 9 228 грн. |
Драбина 3-х секційна VIRASTAR TRIOMAX 3x11 (VTL311) | 9 228 грн. |
Драбина трисекційна розкладна VIRASTAR TRIOMAX алюмінієва 3x11 (VTL311) | 9 228 грн. |
Драбина Virastar Triomax 3х11 (VTL311) | 9 228 грн. |
Алюминиевая трехсекционная лестница 3х11 ступеней TRIOMAX VIRASTAR VTL311 | 7 999 грн. |
Алюмінієва трисекційна драбина Virastar Triomax 3х11 щаблів (VTL311) | 8 339 грн. |
Модификації VIRASTAR Triomax 3x11
Ціни на VIRASTAR Triomax 3x11 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax 3x7 420 см | від 4 899 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x8 450 см | від 5 599 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x9 530 см | від 6 099 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x10 615 см | від 6 799 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x11 645 см | від 7 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →