Сходи VIRASTAR Triomax 3x10 615 см (VTL310)
Фото 5 |
VIRASTAR Triomax 3x10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Triomax 3x10 615 см
Усі ціни 6 →Драбина Virastar TRIOMAX VTL310 3x10 алюмінієва, 3 секції, 6,15 м | 7 998 грн. |
Драбина 3-х секційна VIRASTAR TRIOMAX 3x10 (VTL310) | 7 998 грн. |
Драбина трисекційна розкладна VIRASTAR TRIOMAX алюмінієва 3x10 (VTL310) | 7 998 грн. |
Драбина Virastar Triomax 3х10 (VTL310) | 7 998 грн. |
Алюмінієва трисекційна драбина Virastar Triomax 3х10 ступенів (VTL310) | 7 299 грн. |
Драбина трьохсекційна алюмінієва VIRASTAR TRIOMAX 3х10 сходинок (VTL310) | 7 998 грн. |
Модификації VIRASTAR Triomax 3x10
Ціни на VIRASTAR Triomax 3x10 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax 3x7 420 см | від 5 029 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x8 450 см | від 5 889 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x9 530 см | від 6 479 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x10 615 см | від 7 299 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax 3x11 645 см | від 8 339 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →