Каструля Vissner VS-50120-20
Vissner VS-50120-20 2.1 л3.9 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vissner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vissner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vissner VS-50120-20
Vissner VS-50120-20 | 652 грн. |
Каструля Vissner VS 50120-20 3.9л | 600 грн. |
Каструля з кришкою Vissner VS-50120-20 3,9 л 20 см | 713 грн. |
Модификації Vissner VS-50120-20
Ціни на Vissner VS-50120-20 |
---|---|---|---|---|
Vissner VS-50120-16 | від 553 грн. | 1 пропозиція | ||
Vissner VS-50120-20 | від 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →