Каструля Con Brio CB-1160-20
Con Brio CB-1160-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1160-20
Каструля Con Brio 3.9л 20см (1160-20-CB) | 634 грн. |
Кастрюля Con Brio 3.9л 20см (1160-20-CB) | 623 грн. |
Кастрюля с крышкой Con Brio 3,9 л 1160-20-CB | 681 грн. |
Con Brio 1160-20-CB | 620 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →