Варильна поверхня Vivax BH-042IN X чорний
Фото 4 |
Vivax BH-042IN X чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax BH-042IN X чорний
Усі ціни 6 →Варильна поверхня Vivax BH-042IN X | 7 606 грн. |
Варочная поверхность Vivax BH-042IN X | 10 167 грн. |
Варильна поверхня електрична Vivax BH-042IN X | 7 264 грн. |
Варочная поверхность Vivax BH-042IN X | 6 998 грн. |
Варильна поверхня Vivax BH-042IN X | 8 249 грн. |
Варильна поверхня Vivax BH-042IN X | 8 669 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →