Ванна Volle 12-22-612 bath 160x75 см підсилення
Фото 5 |
Volle 12-22-612 160x75 |
|
Сифон-автомат в комплекті. Товщина акрилу 4 мм, потрійне армування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-22-612 bath 160x75 см підсилення
Ванна акрилова Volle 160x75 12-22-612 | 47 416 грн. |
Ванна акрилова окрема VOLLE 160х75 + ніжки + сифон (12-22-612) | 47 416 грн. |
Ванна Volle 160x75 см (12-22-612) 12-22-612 | 42 674 грн. |
Ванна Volle 160x75 см (12-22-612) 12-22-612 | 38 407 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 160х75х60 (12-22-612) + ніжки + сифон 12-22-612 | 47 416 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →