Ванна Volle 12-22-807 bath 180x85 см
Volle 12-22-807 180x85 |
|
Сифон-автомат в комплекті. Товщина акрилу 5 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-22-807 bath 180x85 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова окремо стояча Volle 180x85 білий 12-22-807 | 56 438 грн. |
Ванна Volle 180x85 см (12-22-807) 12-22-807 | 56 438 грн. |
Volle Volle 12-22-807 | 56 438 грн. |
Ванна акрилова VOLLE 180х85х63.5 (12-22-807) + панель + ніжки + сифон 12-2 | 56 438 грн. |
Ванна акрилова Volle 180 х 85 см, з сифоном 12-22-807 | 56 438 грн. |
Акрилова ванна окрема VOLLE 12-22-807 (24236) | 56 438 грн. |
Рекомендуємо