Ванна Volle Fiesta 150x70 см (TS-1570435)
Відео 2Фото 2 |
Volle Fiesta 150x70 150x70 см170x70 см |
|
Сифон у комплекті. Ванна виготовлена з багатошарового полімерного акрилу компанії Senoplast (Австрія) товщиною 5 мм
Опціонально може комплектуватися лицьовій і бічній панелями, ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 150x70 см
Усі ціни 7 →Акрилова ванна Volle Fiesta 150х70 TS-1570435 + Змішувач для ванної Volle | 8 041 грн. |
Ванна Volle Fiesta 150x70 см (TS-1570435) TS-1570435 | 7 869 грн. |
Акрилова ванна Volle Fiesta 150x70, пряма (TS-1570435) | 5 699 грн. |
Ванна акрилова VOLLE Fiesta 150x70 без ніжок (TS-1570435) TS-1570435 | 7 869 грн. |
Volle FIESTA ванна 150*70*43,5 см без ніжок, акрил 5мм (TS-1570435) | 7 869 грн. |
Акрилова ванна Volle Fiesta 150х70 TS-1570435 + Змішувач для ванни ROZZY J | 8 041 грн. |
Акрилова ванна Volle Fiesta TS-1570435 150х70 | 7 869 грн. |
Відеоогляди
Модификації Volle Fiesta
Ціни на Volle Fiesta |
---|---|---|---|---|
Volle Fiesta 150x70 см | від 5 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Volle Fiesta 170x70 см | від 9 521 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →